Uudised

4 posts

12. novembri kogukonnaõhtusöök

12. novembril kell 18 toimub taas Wabakohvikus kogukonnaõhtusöök. Sel korral me ühiselt ei kokka, menüüs on Wabakohviku soojad toidud ja koogid. Pärast õhtusööki aga arutleme Paide vanalinna ja muinsuskaitse teemadel. Muinsuskaitseameti poolt on alustatud Eesti vanalinnade jaoks uute kaitsekordade väljatöötamist. Et see hästi õnnestuks, oodatakse kohalikke inimesi osalema ja oma mõtteid avaldama. Kui seni kehtivad muinsuskaitsealade põhimäärused on olnud kõik ühesugused ja seni on kehtinud samad reeglid ühtmoodi kõigile muinsuskaitseala hoonetele, siis nüüd soovitakse rohkem arvestada kohalike eripäradega.

Pärast kosutavat õhtusööki proovime koos sõnastada, mille poolest erineb Paide vanalinn teistest Eesti vanalinnadest ning mida just siin kaitsta tuleks; mis on senises korras olnud head, mis aga pole seni toiminud ja vajaks muutmist.

Kogukonnaõhtusöögil osalemiseks palun anda teada kas meiliaadressil wabakohvik@gmail.com või FB kommentaari või sõnumi teel.

Kohviku avamine

Arvo Pärdi sünnipäeval, 11. septembril, avab Wabakohvik ametlikult oma uksed. Kell 18 toimub järjekordne kogukonnaõhtusöök. Buffeelaual on wabakohvikule omane soe toit ja magustoit (10e), lisaks muidugi kohvi ja kooki.

Pärast õhtusööki on kavas Arvo Pärdi muusikaga vinüülide keerutamine DJ MartinJ poolt. Analoogheli edastavad DH ( direct heat ) lampvõimendid ja eksperimentaalsed ONKEN, Jean Hiraga disaini alusel alles valmimisel wabalthingavad kõlarid. Tänud passe.ee tiimile, kes disainib ja teostab. DH võimendite ideelahendus ja teostus ( töö veel käib) DJMartinJ poolt (juusu.eu).

Õhtusöögil osalemiseks palun anda teada kas FB kommentaarides, sõnumites või meili teel (wabakohvik@gmail.com).

Alates 11. septembrist on Wabakohvik avatud igal teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 10-16 ning vahel, etteteatamisega ka õhtusöökideks.